Başkan Gümüş Ortaköy’de Çalışmaları İnceledi

Başkan Gümüş Ortaköy’de Çalışmaları İnceledi

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Ortaköy Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi ve devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Başkan Gümüş ziyaretinde Menteşe Belediyesi ekiplerinden Ortaköy Mahallesi’nde devam eden çalışmalar ve yapılması planlanan projeler ile ilgili bilgi alarak, Menteşe Belediyesi Çim Üretim Sahasını da ziyaret etti.
Ortaköy Mahallesi Muhtarı Teyfik Kıloğlu ile birlikte Ortaköy sakinlerini ziyaret eden Başkan Gümüş, “Devam eden çalışmalarımızı yerinde incelemek, vatandaşlarımızla bir araya gelmek ve Muhtarımızın taleplerini almak için Ortaköy mahallemizi ziyaret ettik. Menteşe’de yaşayan vatandaşlarımızın ve bölgemizin karşılaştığı sorunları muhtarlarımız aracılığı ile birinci ağızdan öğreniyor, en hızlı ve en sağlıklı şekilde çözüm üretiyoruz. Halkımızla kopuk bir yönetim şekli bize uygun değil. Sık sık mahallelerimizi ziyaret ediyor vatandaşlarımızla ve muhtarlarımızla bir araya geliyoruz” dedi.
Başkan Gümüş, incelemesinde Ortaköy Muhtarı Teyfik Kıloğlu ve vatandaşların taleplerini dinleyerek gerekli düzenlemelerin ve çalışmaların yapılması için ilgili birimlere talimat verdi.